Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /home/klient.dhosting.pl/ycspzoo/plejada.com.pl/public_html/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19
Zobacz, czy w najbliższą niedzielę zrobisz zakupy »
NIEDZIELE NIEHANDLOWE:
17/07/2022
24/07/2022
31/07/2022
NIEDZIELE HANDLOWE:
28/08/2022
11/12/2022
18/12/2022
PON. - SOB.: 9:00 - 21:00
ND.: 10:00 - 20:00
PON. - SOB.: 6:00- 22:00
NIEDZIELA: 9:00 - 21:00
Jak dojechać?

LETNIA MOC ZABAWY!

Dołącz do uczestników wyjątkowych wydarzeń w Letniej Strefie Plejady! Przygotowaliśmy dla Was trzy propozycje aktywnego spędzenia wakacyjnego czasu:

 1. Termin: 13.07, godz. 17:00-20:00FESTIWAL SENIORA
  Miejsce: Letnia Strefa Plejady

Taneczna zabawa, którą proponujemy to wydarzenie integrujące społeczność lokalną! W lipcowej edycji uczestniczyć będą Seniorzy z miejscowych Klubów Seniora, którzy będą mieli okazję bawić się w rytmach muzyki granej na żywo! To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas w miłej atmosferze i poznać nowych ludzi.

Co czeka na uczestników?

 • Muzyka na żywo: Zespół SILVANO zapewni oprawę muzyczną, grając popularne utwory. Daj się porwać do tańca!
 • Integracja: Spotkaj się w szerszym gronie, porozmawiaj, spędź czas aktywnie!

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w ramach Programu Aktywności Lokalnej w Sosnowcu.

2. Termin: 20.07, godz. 14:00-19:00WAKACYJNE ANIMACJE DLA DZIECI
Miejsce: Letnia Strefa Plejady

Zapraszamy dzieci na zajęcia sportowo-rozrywkowe. Program wydarzenia złożony jest z szerokiej gamy aktywności, które zapewnią przyjemne chwile zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Co dla Was przygotowaliśmy?

 • WODNA BITWA, czyli… uczestnicy dzielą się na dwie przeciwne drużyny i rzucają w siebie balonami z wodą – świetna zabawa i ochłoda w gorące dni!
 • PROJEKTANCI PRZYSZŁOŚCI, czyli… wspólne tworzenie domów z dużych słomek konstrukcyjnych i ich dekorowanie. Dzieci będą mogły malować na oklejonych papierem domach.
 • BIEG RADOŚCI, czyli… dynamiczny tor przeszkód na czas, pozwalający na sprawdzenie szybkości i zwinności uczestnika!
 • MEMORY XXL, czyli… zabawa w odnajdywanie par obrazków, test pamięciowy.
 • KLASY W 5 SEKUND… czyli gra łącząca sprawność ruchową z quizem. Po każdym skoku uczestnik odpowiada na proste pytanie, czas na odpowiedź to 5 sekund!
 • FABRYKA BANIEK, czyli… dzieci będą mogły tworzyć samodzielnie bańki za pomocą specjalnych foremek, a animatorzy pokażą, jak tworzyć ogromne bańki mydlane.
 • MORZE WYOBRAŹNI, czyli… zabawa z wykorzystaniem chusty animacyjnej Klanza, maskotek i kolorowych piłeczek – trzy 20-minutowe sesje pełne kreatywności.
 • 4 IN LINE, czyli… uczestnicy układają cztery krążki w pionie, poziomie lub po skosie, tworząc dużą grę edukacyjną!
 • TABLICOWE KALAMBURY, czyli…dzieci mają za zadanie przedstawić w formie obrazkowej popularne powiedzenia, malując na białej tablicy bez użycia słów.
 • PACYNKOWE OPOWIEŚCI, czyli… wspólnie z dziećmi poznamy podstawy animowania pacynkami i stworzymy improwizowaną scenkę z ich udziałem.

Dołącz do nas i przeżyj fantastyczny dzień pełen radości i zabawy! To doskonała okazja, by spędzić czas całą rodziną!

3. Termin: 27.07, godz. 17:00-20:00 MUZYKA NA ŻYWO
Miejsce: Letnia Strefa Plejady

Wieczór z muzyką na żywo, czy może istnieć coś lepszego? Serdecznie zachęcamy do wysłuchania live repertuaru zespołu Party Brothers Band, wspieranego przez Julię Wojnarską – absolwentkę Szkoły Muzycznej w Sosnowcu.

Informacje o sierpniowych wydarzeniach już wkrótce!

Wszystkie wydarzenia odbywają się w ramach projektu: ” Letnia Moc Zabawy”. Projekt otrzymał Patronat Miasta Sosnowca przyznany w imieniu Prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego.