top
19.11 - 25.11.2018
Black Friday w Plejadzie w gwiazdorskiej obsadzie!

Czek na 8000 zł, koncert legendarnego zespołu KOMBII i darmowe kino w Plejadzie – oto plan na ostatni weekend listopada w Plejadzie!

Już 19 listopada zaczniemy akcję nagradzania za zakupy! Za zakupy za 100 zł w wybranych sklepach – dajemy Wam voucher na dalsze zakupowe szaleństwo! Regulamin akcji poniżej!

A BLACK FRIDAY w Plejadzie…

23 listopada Tomasz Kammel wręczy czek na 8000 zł Zwycięzcy konkursu „rozKRĘĆ się z Plejadą”! Specjalną nagrodę w konkursie ufundował również Prezydent Miasta Sosnowiec, Arkadiusz Chęciński.

Black Friday pod znakiem KOMBII
Przez cały dzień czekają na Was MEGA RABATY a o 18:00 wisienka na torcie w postaci koncertu legendarnego zespołu KOMBII. Kultowy zespół stworzony przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka to gwarancja najlepszej muzyki i wyśmienitej rozrywki. To połączenie nie tylko nazwisk, a przede wszystkim pokoleń. Już 23 listopada wystąpią na scenie w Plejadzie i wykonają swoje największe przeboje.

Filmowe hity z Plejadą
To jednak nie koniec atrakcji na ten szalony weekend! W planach mamy jeszcze dwa filmowe wieczory w towarzystwie hollywoodzkich gwiazd! W sobotę i niedzielę (24-25 listopada) o godz. 18:00 w centrum handlowym przygotowana zostanie specjalna strefa filmowa z leżakami i poduszkami. W programie sobotnim seans „Boska Florence”, a w niedzielę „Dziewczyna z pociągu”. Wstęp do kina jest bezpłatny.

Regulamin akcji