top
16.11.2017
WENDO – naucz się skutecznie bronić

W kolejnym spotkaniu z cyklu PLEJADA KOBIET zapraszamy Was do wzięcia udziału w warsztatach WENDO.

WENDO to metoda, która uczy jak zachować się w sytuacjach zagrożenia, tak żeby każda kobieta czuła się bezpiecznie. Pokażemy jak przeciwdziałać przemocy, jak budować poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od siły fizycznej kobiety. WEDNO nie jest sztuką walki, podczas warsztatów pokażemy jak łączyć sztukę samoobrony fizycznej z samoobroną psychiczną. Tę obronną filozofię  wymyślono około 30 lat temu w Kanadzie. Nazwę WENDO tłumaczy się jako „Droga Kobiet” i od początku było tworzone nie jako sztuka walki, a jako wielopoziomowa obrona dla dziewczynek i kobiet. Aby trenować WENDO nie potrzeba siły ani nadzwyczajnej sprawności. Każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić.

Przyjdź i naucz się:

  • jak wzmocnić swoją asertywność
  • jak bronić swojej przestrzeni osobistej
  • jak w efektywny sposób poradzić sobie z rozwiązywaniem konfliktów i przełamywać stereotypy

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy do zapisania się na spotkanie, poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook lub mailowo pod adresem plejada@cushwake.pl w tytule maila prosimy wpisać WENDO.

Agnieszka Biela – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego, certyfikowana trenerka WenDo. Prowadzi warsztaty asertywności i samoobrony dla dziewczynek, nastolatek i kobiet, a także zajęcia dla dzieci, rodziców i nauczycielek z zakresu bezpieczeństwa dzieci przed przemocą seksualną. Od 2013 r. jedna z polskich liderek międzynarodowego ruchu na rzecz przeciwdziałania molestowaniu w przestrzeni publicznej Hollaback! Polska. Tegoroczna koordynatorka kampanii 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć w fundacji Autonomia.