top
17.08.2017
Kolejne zmiany w Plejadzie!

W Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec rozpoczęły się zmiany, z których efektów nasi Klienci z pewnością będą zadowoleni.

Zmiany widać na pierwszy rzut oka. Nowa część Centrum Handlowego, zajmowana do tej pory przez marki grupy Inditex, została przesłonięta ścianką. Przestrzeń przed nią już wkrótce zostanie zaaranżowana w komfortowy i atrakcyjny dla Klientów sposób.

Jest to pierwszy krok do realizacji szeroko zakrojonych planów Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec.

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec to miejsce, w którym oprócz wygodnych zakupów w jednym z kilkudziesięciu sklepów, można także zjeść pyszny posiłek lub smaczny deser w jednej z doskonałych restauracji i kawiarni. Miły odpoczynek zapewni też komfortowe pomieszczenie, w którym już od września ponownie odbywać się będą spotkania w ramach projektu Plejada Kobiet, oraz spędzić miło czas z dziećmi w Kąciku Malucha, znajdującym się tuż obok kawiarni Carte d’or Cafe.

W najbliższym czasie otwarty zostanie także CoWorking – pomieszczenie zapewniające idealną do pracy atmosferę, wyposażone w wygodne fotele, ergonomiczne biurka oraz bezpłatne wifi.

Prace nad kolejnymi zmianami już trwają! Mamy nadzieję, że spotkają się z Państwa przychylną opinią i uczynią zakupy w Plejadzie jeszcze przyjemniejszymi. Serdecznie zapraszamy!